Monday, 19 February 2018

زیتون

زیتون :

 

 

روغن زیتون سبب تقویت پوست و مو گشته و شوره سر را برطرف می‌سازد و موهای سپید شده را سیاه می‌ کند و این یکی دیگر از صدها خواص روغن زیتون برای مو هست. 

- چند قطره روغن زیتون سریعا خارش و سوزش چشم و پلک راتسکین داده و آبریزش چشم را برطرف ساخته و قوه بینایی را تقویت می‌کند.

زمانی که روغن زیتون را برای مراقبت از مو استفاده می کنید،

دو امر مفید برای شما به دنبال خواهد داشت :

1 - روغن زیتون نرم کننده ای است که به اعماق مو نفوذ می کند.

2 - کنترل کنندی شوره  سر است . 

روغن زیتون دارای ویتامین E است که روغن طبیعی مو را به موهای خشک برگردانده و از آسیب بیشتر به مو جلوگیری می کند. موی انسان دارای روغنی طبیعی بنام سبوم (sebum) است که فقدان آن موجب خشک شدن پوست سر ، ریزش مو و ایجاد موخوره می گردد.

روغن زیتون به پوست سر چسبیده و با افزایش جریان خون موجب مرطوب گشتن پوست و مو و رشد موهای سالم می گردد. ویتامین E موجود در روغن زیتون مانند یک نرم کننده قوی عمل می کند با این تفاوت که روغن زیتون ، بر عکس نرم کننده ها ، فاقد افزودنی های شیمیایی است.

 

 

 

روغن زیتون ، با پوشاندن فولیکول (مسیری لوله مانند در ناحیه بخش مرکزی ریشه مو که مو در آنجا رشد می کند) و شفت مو (قسمتی که از پوست خارج شده و قابل رویت است) ، موخوره را درمان کرده و موهای شما را تقویت می کند. برای تقویت مو ، تحریک رشد مو ، کاهش ریزش مو و کاهش شوره سر مفید می باشد.

پک ضد ریزش موورویش مجدد مو، شامپو ژیوار از 38 نوع عصاره گیاهی تشکیل شده است.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط نونگار